Kas mulle tundub, et inimesed on nagu ära pööranud või on meile midagi ikka sinna põhjavette pandud. Teine kombo on muidugi rumalus ja võim. Seda segades sünnibki idiotism.

Aastakümneid on vaeva nähtud, et abortide arv olekski minimaalne ja mõistlik ja naise õigus otsustada jne. Poolekatele ei ole mitte ainult põhjavette midagi pandud vaid lausa ajju süstitud. okey Poola on kaugel ja veider maa enivei, ameeriklased on enivei sünnist saati napakad,aga meie siin oleme kaotamas juba nagu seda palju kiidetud selget talupojamõistust, puhtast metsast sündinud looduse loogikat. Me kõik oleme ju abortide vastu ja seepärast tehaksegi teavitustööd ,et neid olukord ei tekikski, kus on vaja seda ränka protseduuri ette võtta. Kui juhtubki ,et asjalood on kehvasti, siis peab naisel olem õigus valida, sest naiste õlul on kogu elu raskus enivei ja ei huvita mingite poolearuliste isaste kobin. Elatusrahade statistika näitab kenasti seda vastutusest kõrvale hiilimist. Edusammud on ju olnud tohutud. Abortide arv on kahe viimase sajandi väikseim. Kas ei oleks seda raha siiski mõttekam anda neile kes sellega juba edukalt tegelevad ja neid veelgi võimestada. Aga anda see org. kes alles 4 kuud tagasi regati. Ma ütlen see on rahapesu raudpolt. Ühelt poolt siiski arusaadav. Ekrelastel on veel taskud tühjad, seepärast tulebki valid valitsusse inimesi kellel on taskud täis, siis ei ole igasugu raha kantimis vaja peita arusaamatute loosungite taha. Need kel taskud täis ei viitsi tegeleda selliste asjadega, nad tegeleks ikka päris reaalselt lahendust vajavate põnevate probleemidega. Taskute täis toppimise etapp on neil juba läbitud ja see pole enam üldse põnev ja keerukas, kui näiteks sotsiaalsüsteemi raha juurde toomine või astmelise tulumaksu veel segasemaks ajamine või riigi digiikestamine. Vajaduste püramiid – lugege lugege tarka onu Maslowit.

Ma siiamaani olen arvanud, et kuusk on kuusk. Kuusel on samasugune õigus elule nagu igal teisel elusolendil. Mina ei mõrva ühtegi kuuske juba aastakümneid. Rakvere oli eesrindlik jätis kuuse metsa ja tegi taaskasutatavast materjalist silmadele ilu. Eesrindlikus jõudis ka maailmas eeskujuks olla. See aasta sain teada, et on olemas mõrvatud liberaalne kuusk ja mõrvatud konservatiivne kuusk. Põhjenduse jaburus oli veel jaburam kuuskede liigitamisest. Kahe aastane pole paljusid asju näinud, kuuse mõrvamine võiks neist ollagi äkki võibolla see mida ei peakski näitama. Äkki see põlvkond võik kasvad arusaamas, et inimene võiks loodusest võtta seda mida ta vajab ära elamiseks, aga mitte totraks meelelahutuseks. Inimese meelelahutuseks võib ta neile jah igasugu nimesid anda, kuidas aga fantaasia lubab :D, kuid kuusk jätku metsa ELAMA.

No ja see palju räägitud refekas. Ma ei saanud alguses üldse aru, kuidas ikka röögitakse abielu olulisusest ja siis need samad kes röögivad kulutavad kaks milli, et seda lõhkuda. Siis nad said vist ise ka aru, et tegelikult väga paljud ei saa üldse aru millest jutt käib. Küsida, kas abielus inimene tohib ikka abielus olla. Aga võimul püsimiseks võibki igasugu paska suust välja ajada. Peded ütlevad ka, et näe abielu on jah oluline värki ja särki. Näe meil on, aga teile ei anna, saate veel äkki seaduslikult õnnelikuks ja jessus lapsed puha majandusliku kaitse. Kui see naabripoiss Fjodor ikka Walteri äri kosib, siis terve kortermaja 36 korteril lagneb kohe abielu sisu allapoole Kroonlinna nulli. Vat kui seda FW liitu poleks oleks meie ka edasi ikkagi õnnelikus abielus. Nende pärast pidime lahku minema jne. Kuhu see küll sedasi kõlbab. 😀

Irw provva Helmeke nutab, et neil on kuvand, kui ebainimlikust bandest ja räuskavatest matsidest. No ma ei tea küll kes selle kuvandi lõi Vitja Novosimbirskist või? Äkki see kellega sa kullake voodit jagad. Ja, dai poh kui te abielus ei ole.

Oo jumal tervet mõistust meitele anna. 😀