Ühesõnaga sai nüüd see kuuajane koolitus läbi. Lõppkokkuvõttes täitsa tore oli. Reklaamiti välja võimast ja teadmistepõhist koolitust (noh ala enesetundmine, suhtlemis teooriad jne) ma tegelt ootasin sellest liigapalju, kuna teatsin palju see maksab. Tagantjärgi  vaadates ületasid mu ootused ikka suure kaarega selle mida saime. Aga ega needki mööd külgi maha ei jookse. Tahtsin hirmsasti enda kohta natuke targemaks saada, et tugevad ja mis nõrgad küljed ja kuidas teised mind kõrvalt näevad jne.  Lootus on ikka lolli lohutus olnud. 😀 Õnneks üks asi sai selgeks, et ettevõtja materjali minus pole. Mitte, et ma ettevõttlik poleks 😀 ,aga oma business, no kahjuks ei.

Loen suht palju igasugu eneseabi artikkleid ja raamatuid ja kõik nad räägivad eneseleidmisest ja enesetundmisest jne, aga mitte ükski ei räägi sellest kuidas nende tulemusteni jõuda. Milline on see tehnika või teoreem mille närimisega alustada.

Aga ühes olime me kõik veendunud ja oma nahal kogenud, et vähemalt Harjumaal pole mingit tööjõupuudust. It-sektor on teine teema onju. Koolitaja mainis ka statistika näite, et  umbes 18% inimesi saab töökoha läbi CV portaalide ülejäänud käib läbi tutvuste. Nii, et palju edu mulle :D.