Mhmh, see vana hea sotsiaalpornokanal näitab sellist toredat sarja nagu “Kiirabi”. Tegu siis vist inglaste tootanguga, nende saarel olevate linnade kiirabide tööst. Tõsiselt kurb on vaadata kuidas brigaad suunatakse ümber, selle asemel, et lapsele appi sõita tuleb minna kohta kus keegi lihtsalt heast peast pussitab.
Londoni oma oli ikka pärsi jõhker, 44 pussitamaist ühel ööl või 100 alkoga seoatud kuritegu jne. Palju muid lollakaid kaklusi. Nv kõik see jama kahekordistub. Ma ei tea, ma vist ei taha teps mitte enam Londonisse minna.:D Hirmuga väristan õlgu, et aastaid tagasi olen minagi seal öistel tänavatel natuke joogisena jõlkunud.
Jah ikka imelised inimesed töötavad seal(pean silmas kõiki parameedikuid/politseinike maailmas) kes suudavad seda ühiskonna mustemat/õnnetumat poolt päevast päeva ja ööst ööse näha. Kurb on, et miski ei ole enam püha, ründa politseid, ründa kiirabi, kusjuures selle eest eriti trellide taha ka ei pisteta enam. Kõigepealt sündmuskohale jõudes vaatad, et kedagi kuskil sind ründamas ei ole ja siis saad alles kannatanule appi minna ja ikkagi, soovitavalt tee oma tööd, aga piilu alati üle õla.