Kuidagi kuiv on see eluke. Otseselt ikka, õhk on kodus nii kuiv, et pesu kuivab 2h ära. Õhuniisuti ei jõua niisutada. Kuigi ma ise unsutan ta tihti tööle panna. Tööl kabinetas on ka kuidagi kuiv ja külm. Ma ei mäletagi kas olen rääkinud, aga suvel kolisin bossi külje alla (ma pidavat siis paremini sotsialiseeruma, nice try. Tegelt oli tal mind vaja oma ukse ette hirmutamiseks, siis ei käi igasugused tema aega raiskamas juttudega, kui rohelin muru ikka matemaatiliselt olla saab) ja keegi majast ei teadnud, et siin radikas ei tööta. Aga onud kes teadsid on ettevõttest lahkunud. No ja kui asi hakkas väljas jahedamaks minema, siis sai neid remondimehi siin üks jagu piinatud ja tuleb välja,sorry see radikas tõepoolest ei lähegi soojaks. No jah, mis siis ikka kütan elektriradikaga. Autos on ka kuidagi väga kuiv, kui puhurid tööle panna. No ma ütlen siit need kortsud tulevadki.

Kolme nädalane haigus on tasapisi taandumas. Söön siin küll igasuguseid tervist tugevdavaid asju, aga näe suslik leidis ikka tee mu organismusesse pesa luua. Noh vaatab ehk saab isegi see nädal natuke sportima. Pekk on selga tagasi kolinud, lausa 2,5 kg juba. Pole hullu panin väikse märgi jälle maha 16,04 hommikul peab seal ees olema see nr mis vaja. Vut aga need linnapealsed litutamised tuleb kuidagi alkovabaks saada. Tegelt olen ma ju tore inimene ilma rummitagi.

Endla oli külas tükiga “Mees kes teadis ussisõnu”. Olles seda raamatut lugenud ei kujutanud ma küll oma vaimusilmas ette, mis moodi seda on võimalik lavalaudadele seada aga näed ära tehti ja väga põnevalt kah veel. Enne minekut lugesin Danzumehe blogist, et natuke ropp ja labane, aga noh tagantjärgi vaadates pold ühtegi. Suht koht parimad kohad oli ikka välja toodud ja asja/loo mõte edasi antud. Ja muidugi oli vaeva nähtud nii kostüümidega kui muudegi liikuvate objektidega. St, et sellist püsivaid dekoratsioone pold aga see eest oli palju liigutatavaid objekti mis vastava olustiku siis lõid. Aga seda TÄI kostüümi tahan ma endale ka. Kahju, et ma kuskilt pilti ei leia. No see oli nii nummi liht. No ja, ikka on tore oma lemmik näiteljaid kaemas käia Triinu, Ireeni ja Priitu. Ühesõnaga I like it. Endlalt repertuaarist tahaks ära näha veel tüki “Eesti mees ja tema poeg”

Vut ja, siis käivad hetkel EMV pokkeris. Me E-ga. oleme siis homme Naisteturna raames võistlustules. Hetkel on vaid 45 naist kirjas. Esikohta ei looda aga kui finaaligi jõuab on hää aga kui ei jõua, saabki varem koju tudule. No okoko on jah väike närv ka sees, pole ammu ühtegi live mänginud ja nüüd kõik naisässad koos. 

Projekt E. kolib sisse, lõppes peale 3 nädalat projketiga E. kolib koju tagasi. No ma ei suuda liht, kui keegi teine mu kodus ringi toimetab, olgu see lamuur nii suur kui tahes. Vältimaks igasugu küsimusi, siis meil endiselt kõik häste, liht jätkame vanaviisi. 🙂