Saatsin E. hommikul pestuna ja toidetuna tööle. Las rababa ka natuke, terve nädala logelenud. Hetkel on nii mõnna olla oma diivaninurgas ja kanal “seitse” laseb vanu hitte. Kuna finatse on natuke vähe siis kahju, et pole miskit uuemat lugemist. Juhalt on uus raamat väljas 🙂 “Kristjan asendusteenistuses”. Viskasin pilgu raamaturiiulile, mul on kõik ta raamatud olemas ja teate ma ise ka ei tea miks ma ta raamatuid loen.  Njuh, kui nüüd mõelda, siis mulle meeldib just nii öelda siin ja praegu toimunu põhjal loodud jutustused. Olgu see siis kellegi elulugu või reisiseiklus või filusuufia või miski muu, aga peasi et tänapäeval toimunu. No ja pealegi on Juhal sellised kiiksuga ülelahe naljad. Soomalstel on ikka täiega oma fluidum olemas ja minuaravtes väga armas ja kodune kuidagi. Irw ja pealegi mu käibefraas “T… ma ei või” ja “mulle näkku ei n….” on just sealt tulnud. Ikka otse ja omadega. 🙂 Kahju, et see türklane mu keelt ei mõiganud, sellise ropendamise peale oleks tal sekundiga ära vajunud. Või vähemalt sama kiiresti, kui tantsuplatsil vastu mind hõõrudes kõvaks sai. Aga see selleks nüüd onju, on vähemalt midgi meenutada ja hea teada, et ikka nii mõnelgi veel mu peale  tõuseb, isegi 50 aastasel very important personil. 🙂

NO -s tuleb jälle “Virginia Wolf” näitamisele, peaks ikka piletid ära krabama. Oeh tegelt mind häirib nii suure teatri juures see, kui piletid on kohtateta. Krahlis ja Theatrumis ja VAT-is ja muudes väikestes on see loomulik ja suht mõistlik ka, aga NO-s võiks ikka olla numeratsioon. See selline pisiasi küll tegelt, aga peale tööpäeva on inimestest ikka nii kopp ees ja siis mine endale kohta trügima.  

Mull öeldi ükspäev, et ma olen päris hea koolitaja. Ma looda, et see oli siiras kiitus. Tegelt annab see värk ikka natuke enesekindlust ka juurde ja näiteks esinemisjulgust, ma näiteks ei põe pärast, kui midagi natuke untsu läks või keegi esitas küssa millele ma vastat ei osanud jne. Ja tuli välja, et boss on selle lausa meie osakonna ametlikke saavutuste kavva pannud.  Teisisõnu, porjekt mis sündis minu initsiatiivil ja mida ma suht vabatahtlikult igavusest vedama hakkasin on saanud juhatuse heakskiidu.

Aga pekki, julgust üksi tantsutrenni minna ma endas ikka ei leidnud.