Eurolood vaadatud ja mina panustan Iirisele ja Ice Cold Storyle. 

Muusikaline elevant kommenteerib sutike:

1. Kreispoisid võib kohe prükkarisse visata. Kas mulle tundus, et Leinatamm imiteeris suguakti klaveriga. Igaljuhul minuarvates riigilipu lehvitamine sellises kontektsi on lipu rüvetamine. Ja sõnad mõtles Võrno deliiriumis välja või. Nagu what a f…. Ei ole ei vaimukas ei naljakas lihtsalt magedalt tobe ja rõve.

2. Ska Factor -see Big Mony kõlab ju hoogsalt aga kuidagi tyhjad sõnad ja laulja näeb välja nagu ylesöönud surm. 5-6 koht ehk.

3. Rolf, no pekki , rohkem pedelikum ei saanud olla või. Nii sõnad kui lugu kui kogu see lavaline keksimine-out totaalselt.

4. Nukitsamees on sellise näoga ja häälega, et kohe vägistaks mikrofoni ära. Aga sõnad mulle meeldivad, kuid siiski sobib see lugu kuskile mujale kui eurole.

5. Kasearu on nunnu poiss ja nunn laul aga liiga tavaline.

6. Birgit, kuidagi tuim esitus ja tuimad sõnad.

7. Luisa ja Traffic häm. Esikolmiku viimane koht ehk.

8. Supernova, et nagu mida….

9. Iiris on tepselt see mida vaja, kummitama jäävad sõnad ja mõnusalt vaba esitus ja see õrn kile hääl ja siis Bentoni kare hääl ja siis veel Dagmar, väga hea mix mu meelest. Sullivan on paksuks läinud aga jõuab veel enne Serbia finaali KJ-mise läbiteha kyll.  🙂

10.Uu Luisa on seksi ja lool pole viga midagi, kuid ma pankes nad siiski teiseks. Ja minuarvates tuleks jätta neist yks seda lugu esitama. Kas ainult mulle tundus,  et neil ei ole omavahelist lavalist klappi, nad on rohkem  konkurendid kui tiim.

Vaata ja koge ise www.etv.ee/eurolaul