Nii, sai käidud eile väljas söömas sellises kohas nagu Controverto, Katariina käigus.

Vat kohe viriseks:

1. Kui tellimused on antud, siis oleks ikka jube viisakas kohe laualt ära transportida ebavajalikud nõud. Seda enamb, kui  laud on piisavalt väike, et sinna üldse veel midagi mahutada. Mitte ei hakka eelaroogasid kuidagi  nende ebavajalike elementide vahel suruma. Hea, et eelroaga taldrikut  sülle või aknalauale veel ei tahetud panna. 

2. Brucshetta- tehakse originaalis enamjaolt ciabattast. Selle puudumisel, siis nii öelda diagonaal viiludest “pikast saiast” või ligi lähedasest kuklist jne.  Aga selle tegemine “Kirde” saia viiludest on brucshetta tõsine solvang. Seda enmab , et C. tahab ju olla tõsise  tasemega Itaalia ristorante.

3. Kui prae kõrvale tuleb erladi raha eest tellida salat, kartul või riis jne. Siis me eeldame, et salatit on sutikene onju paar viilu  seda ja teist jne. Salatit oli eelaroa suurune kausitäis. Kelnerilt ei tulnud piuksu ka selle kohta, et see nii suur on ja kolme-nelja  peale oleks paras olnud.

4. Häiriv on kui tool mahub täpselt laua alla aga ilma seal peal istujata. Ei, ma ei kaalu 150 kg vaid natuke üle 70 onju. Seega nüüd on ära proovitud kaugsöömise varjant.

Nüüd kiidaks ka natuke, igaljuhul minu tellitud road  olid päris maitsvad. Tiramisu oli peaaegu nagu tiramisu, aga savi sellega, et originaal polnud, kui asi ikka imehealt mekib.

Üldiselt meie seltskond sinna tagasi ei kipu. Jäi puudu selliset mõnusast fiilingust ja muss mängis ka nii kõvasti, et suht võimatu oli üle laua korralikult vestelda.