NO nii hakkabki see aastake tasapisi otsa saama.

Mh hea aasta oli, nii lühidalt öeldes. Reisida sai enneolematult palju. Ares-talvine suusareis. Itaalia – mille elamuste  hulka kuulub ka mu elu esimene teadlik lendamine lennukiga. Teadlik selle mõttes, et kui nii 3-ne olin siis sai Aeroflotiga ka sõitud tehtud aga  ei mäleta seda korda eriti. Aga muidugi vesine Veneetsia ja kaljudele rajatud võrratu  Sorrento ja paradiisissaar Capri. Pilvedesse uppuv Veesuvi vulkaan ja varemeis Pompei. Antiikne Rooma ja kultuuripärandist pulbitsev Firenze.

Siis riik kuhu ma eriti minna ei tahtnud oli Kreeka. Njah alguses ei saa vedama siis ei saa pidama, igaljuhul seda maad tahaks kindlasti veel külastada. Kreeka reisi hulka kuulub ka julgustükk, ujumine, sellega sai elimineeritud üks pead tõstev väike foobia, veekogude suhtes. Muidugi kaljudel paiknevad Meteoora kloostrid ja akropol Ateenas ja väike romantiline linnake Naphlion. Mis muidugi  eluksajaks meelde jääb on vabas looduses nähtud delfiinide parv kes meie väiksele paadile järgi tormasid Tolo lähedal. 

Ja muidugi mu üks salaunistuste linnu London oma punaste “topelt” bussidega. Aga paistab, et seda linna saab nyyd päris tihedalt külastada. 🙂

Sõbrad ja tuttavad on kõik õnneks see aasta alles jäänud.Mõni aasta ikka juhtub ju, et mõni kaob ära ja mõni tuleb juurde. E-ga on ka kõik hästi ja iga aastaga ta aina paremaks läheb.:) Hakkasin uuesti rotte pidama. Seekord siis sai võetud poolõed  Elfriide ja Matilda. Lubasin ,et see aasta tulen teise töö pealt ära. Tehtud :). Mitte just 100% aga 90% see siiski õnnestus. Algust sai tehtud pokkeri maailmaga. Squashiga tegin tutvust. Uued aknad sai ette, nüüd ei pea vähemalt hommikuti aknalaua pealt kühvliga lund eemaldama. Blogimine on  ka selline asi mida ma elus esimest korda teen. Sellesmõttes, et ma ei ole kunagi mingeid päevikuid või ala stiilis asju pidanud.

Ainuke ebaõnnestunud asi on kaaluj(n)älgimine. Nagu iga aasta :DDD