Ütleme nii , et kuna mul on nõrkus sattuda mõningatest asjadesse perioodilisse vaimustusse, siis on see järjekordne spordiala millele  “sõrm” on antud. Kiire nagu lauatennis ja pehme nagu sulgpall. Igaljuhul 45 mintase mängujärel oleks nagu 15 km suusatanud. Pealisriieteni läbimärg ja mõnusalt vässa. Tepselt see mida ühele istuvale kontoorarotile vaja.

Eelmine oli siis pokker mis mind õhtuteks ja öödeks arvuti taha naelutas. Mhmh pokker on muide sport (nagu kabe ja male ja briz ja renzu jne). Mõelge, kui ahvatlev oleks 10 mintaga võita näiteks 1000 euri. Lihtsalt ja graatsiliselt vaid hiirt klõpsates. Peagi sai selgeks, et võita see  1000 euri tuleb kõigepealt,  oioi kui palju õppida ning väga kallist kooliraha maksta  ja see ei pruugi veel piisav olla. Igaljuhul kadus kerge raha teenimise mõtte suht kiiresti. Siis tuli väike paus. Hing ei anna ju rahu. Kes kurat teab mis see oli mis tagasi tiris, ära tegemise rõõm :), hetke vedamise adrenaliin või veel mingi seletamatu tegur. Igaljuhul tänaseks olen ma siis omadega nibin nabin + poole peal just netipokkeris. “lives” saab mängitud vaid oma tutvusringkonnas. Aga õppida on põnev ja mine tea ehk saab kunagi ka “live” lauda proovitud.   

Kuigi selle ala puhul tuleb eristada totaalselt erinevatesse kategooriatesse netipokker ja “live” pokker. Neil on ainult ühine käte tugevus, kõik muu on  erinev (strateegia, pluff, surumine jne). Live on siis see mida filmidest näeme kus 2-10 matsi istuvad ümber laua ja diiler vehib kaarte jagada. Muidugi “live” nii öelda see õige värk, aga sattudes mõne haiga ühte lauda oled sa sealt sama kiirelt läinud kui sinna tekkida jõudsid. Ja sellistele haidele on väiksed kalad elatsuallikaks. Mhmh maailmas on sadutuhandeid inimesi kes sellest alast ilusti ilma sponsoriteta elatuvad. Eestiski on neid nii sadakond, vist.

Ma ei kujuta ette mis raudsete närvidega need proffi on. Youtubest sai EPT finaali vaadata. Saate aru kutil on miljon taala nina alla ja see lükatakse jummala rahulikult “ristiisa” ilme näol, emanda ja 10 -nega  all-in`i ilma, et mõni ihukarvgi end painutaks.

Ja enne seda sattusin ma vaimustusse blogide lugemisest. 🙂